Darujte 2% z dane
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Login

15. ročník tenisového turnaja SDaT na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom

V dňoch 5. – 7. októbra sa konal už 15. ročník Tenisového turnaja na Zelenej vode.  Tento rok sa po prvý krát zúčastnili aj naši dvaja členovia, menovite Beba Petrasová a Miroslav Škvarla.

V deň príchodu, 5. 10. vo večerných hodinách sme sa ubytovali, nasledovala večera, po nej bol voľný program. Pri večeri sa zúčastnení pozapisovali do súťaží. Na výber bol tenis, stolný tenis a hod šípkami.

Na druhý deň po raňajkách sa začalo zápolenie. V priebehu celého dňa sa hral tenis, stolný tenis a šípky s hojnou účasťou. Keďže bolo veľa športovcov, tak boli kategórie rozdelené na: tenis zdraví muži, tenis chorí muži, tenis zdravé ženy a tenis choré ženy. Takto to bolo aj v kategóriách stolný tenis a hod šípkami. Športovalo sa až do večera. Tí ktorí nešportovali, lebo boli aj takí, mali nádherný slnečný deň na krásnu jesennú prechádzku po okolí rekreačno-športového areálu Zelená voda.

Usporiadatelia vyhodnotili výsledky a po 20-tej hodine bolo vyhlásenie víťazov. Naši zúčastnení členovia taktiež získali ceny a diplomy. Beba za 3. miesto v hode šípok choré ženy a Miro za 3. miesto stolný tenis zdraví muži. Pekné ocenenie. Nasledovalo posedenie pri vínku s pohostením. Nechýbala hudba a samozrejme aj tanec. Krásne zavŕšenie dňa.

Na ďalší deň ráno nasledovali raňajky a už sa lúčilo a odchádzalo domov. Akcie sa zúčastnilo 56 členov z celého Slovenska. Pevne veríme, že na nasledujúcom, 16. ročníku Tenisového turnaja, sa zúčastní väčší počet našich členov.

3 komentárov15. ročník tenisového turnaja SDaT na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom

 • Gejza Antal

  Zúčastnil som sa.
  Bolo tam dobre, len sa akcia veľmi, veľmi, veľmi zle propagovala. Verím, že 90% pacientov o nej nevedelo. Zrejme by neprišli, ale tá možnosť voľby im nebola ponúknutá.

  Dúfam, že organizačný výbor sa na budúci rok posnaží viac. Príde viac pacientov a bude rovnako senzačne ako tento rok.

  p.s.:
  Nakoniec by som chcel pochváliť organizátorov podujatia za perfekné zvládnutie.

 • Bernadeta

  A u nás v SNV som ja osobne vyvesila na nástenku pozvánku asi dva mesiace dopredu. A samozrejme som volala, aby sa pridali aj iní. Verím že o rok bude nás z SNV minimálne trikrát viac. A áno bolo senzačne.

 • Anna Dzurejová

  Mám záujem sa zúčastniť 16 ročníka tenis. turnaja. Mám šancu?

Napíšte komentár

  

  

  

Môžete použiť tieto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>