Darujte 2% z dane
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Login

Výročná členská schôdza s MDŽ

Už tradične sa Výročná členská schôdza  Základnej organizácie Spoločnosti dialyzovaných a transplantovaných chorých v Spišskej Novej Vsi konala začiatkom marca, pretože sa súčasne slávi aj sviatok žien MDŽ. Tohto roku to vyšlo na 4.3.2012.

Stretli sme sa v nám už známej reštaurácii GRILL BAR v Spišskej Novej Vsi. Po príchode a usadení členov sa slova ujala predsedníčka M. Jarabová, privítala prítomných následne schôdzu zahájila a viedla podľa programu. Postupne  predniesli členovia výboru správy o činnosti a hospodárení  ZO za rok 2011. Týmto si priblížili akcie a ich náklady, ktoré sa konali v danom roku. Plán činnosti na rok 2012 naznačoval, aké akcie sa budú konať. V diskusii sa ďakovalo aktívnym členov za ich pomoc. Po diskusii sa oficiálna časť skončila.

Po ukončení schôdze nasledovalo občerstvenie v podaní teplého bufetu. Ľudia si pochutnali na grilovaných špecialitách. Nasledovala kávička a zákusok. Potom prišiel rad na blahoželanie ženám – matkám k ich sviatku MDŽ. Členky p. Rusnáková a Rychtarčíková predniesli krásne básne k téme ženy – matky. Pán Drevko členkám zaspieval. Potom prítomné ženy dostali krásny kvietok a malý darček, ktorým sa milo potešili.

Na tento sviatok v našej ZO nezabúdame a každoročne sa snežíme naše členky potešiť maličkosťou, ktorá ich vždy poteší. Reštauráciou sa rozliehala hlasná veselá debata, až kým sa nezačali rozchádzať domov. Takáto spoločenská akcia spestrí a poteší život každého pacienta.

Výročná členská schôdza a MDŽ

Výročná členská schôdza a MDŽ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pripravila Bernadeta Petrasová

Napíšte komentár

  

  

  

Môžete použiť tieto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>